You are currently viewing Blog poetycki “Wierszofrenia” zaprasza do współpracy

Blog poetycki “Wierszofrenia” zaprasza do współpracy

Ten blog poetycki to przestrzeń nie tylko na moją poezję, czy wszystko, co mnie się podoba. Bo Wierszofrenia.pl przede wszystkim czeka na Was i Wasze prace. Czekam tak samo na wiersze, prozę i grafiki, ale nie tylko.

,,Doskonale wiem, że dzisiejsze czasy sprzyjają tym, którzy chcą swoje dzieła pokazać szerszemu gronu. Fanpage, Instagram i Blog Poetycki, są przestrzeniami do tego doskonałymi. Tylko, jak zwykle, jest jakieś „ale”. W tym wypadku może być ich kilka i często występują jednocześnie. Najczęściej nie jest to tak atrakcyjne i proste zajęcie, jak nam się wydaje…

Bycie swoim promotorem to nie bułka z masłem

… drugim powodem jest czas. W pewnym momencie zwyczajnie musimy wybierać między jednym i drugim. Nowe zajęcia pochłaniają nas bardziej niż zakładaliśmy na początku. Do tego dochodzi szereg zagadnień technicznych. Musimy dbać o zasięgi na Fanpage, czy SEO na naszym WWW — o ile ją mamy.

Do tego wszystkiego dochodzi sprawa satysfakcji i poetyckiej dumy. Często ludzie, którzy starają się prezentować szerszemu gronu jako artyści, spotykają się z argumentem, że prawdziwym artystą się jest, jak ktoś nas zauważy i zacznie promować. Często w ten sposób sami potrafimy dyskredytować swoje działania. Chcesz tego uniknąć i nie powtarzać błędów innych, to napisz do mnie. Pogadamy szerzej o Twojej twórczości i może z tego zrodzi się coś więcej.

Nie tworzysz, ale masz aktywną naturę? Odezwij się również

Szukam ludzi z ciekawym spojrzeniem na życie i podejściem do świata. Wierzę, że z czasem ten blog poetycki będzie potrzebował redaktorów, administratorów, felietonistów… Napisz na mail, odezwij się w komentarzu, zadzwoń. Przełam się, a zobaczysz, że jak nie teraz to kiedyś ten gest zaprocentuje. Bo często w życiu ratunkiem i szansą jest nasze doświadczenie. A uczestnictwo w różnych inicjatywach i projektach zawsze je zwiększa.

Serdecznie zapraszam wszystkich poetów i nie-poetów do kontaktu, piszcie i dzwońcie. Blog poetycki “Wierszofrenia” czeka…

Dodaj komentarz